Discord Haberleri

Etiket
Son dakika discord haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm discord gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 30 HABER 2 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

Güncel Discord Haberleri 📰

Son dakika discord haberleri de dahil olmak üzere discord ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 2 galeri ve 27 adet discord haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 2 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

discord İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel discord haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Discord Nitro üyelikleri artık yerel fiyatlandırmaya sahip haberi ile PlayStation, Discord ile anlaştığını duyurdu: Discord, PlayStation Network'e entegre edilecek haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Microsoft, 10 milyar doların üzerinde bir ücrete Discord'u satın almak istiyor iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Discord yeni gelir sistemini duyurdu başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Discord Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son discord haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Discord Hakkında

Discord, topluluk kurma için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Aralık 2020 tarihi itibarıyla 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve aylık 140 milyon aktif kullanıcısı vardır. Discord Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısı üzerinde çalışabilmektedir.

Discord hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Discord Haberleri ile İlgili Aramalar

discord nitro ps4 discord playstation discord
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim