Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu

  xbox 360

  Etiket
  SON GÜNCELLEME
  2 HF.

  GİRİLEN İÇERİKLER
  1 VİDEO 4 HABER 1 GALERİ

  ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
  AYDA 1 İÇERİK
  Xbox Live Gold üyelerine Nisan ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyunları.
  5,5b 1
  Xbox Live Gold üyelerine Aralık ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Aralık ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyunları.
  4,3b 9
  Xbox Live Gold abonelerine Kasım ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu
  Kasım ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Her zaman olduğu gibi ücretsiz oyunlar Xbox One, Xbox 360 ve Xbox için.
  7,3b 9
  Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Ağustos ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor
  2,8b 1
  Xbox Live Gold Nisan 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Nisan ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  4,9b 5
  Xbox Live Gold Mart 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Mart ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,3b 1
  Xbox Live Gold Şubat 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  5,8b 1
  Xbox Live Gold Kasım 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Kasım ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,3b 2
  Xbox Live Gold Ekim 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine ekim ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  4,3b 2
  Xbox Live Gold Eylül 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine eylül ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,2b
  Xbox Live Gold Ağustos 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine ağustos ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde Gears of War 4 ve Forza Motorsport 6 gibi önemli oyunlar bulunuyor.
  3,9b 3
  Xbox Live Gold Temmuz 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine temmuz ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde Xbox One kullanıcılarını yine dört farklı oyun bekliyor.
  4,2b 2
  Xbox Live Gold Haziran 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine haziran ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One kullanıcılarını yine dört farklı oyun bekliyor.
  5,9b 5
  Xbox Live Gold Mayıs 2019 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine mayıs ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesi Xbox kullanıcılarını pek de memnun etmeyecekmiş gibi görünüyor.
  5,9b 8
  Xbox Live Gold Nisan 2019 ücretsiz oyunları duyuruldu
  Mart ayının artık sonlarına yaklaşmamızla birlikte Microsoft, Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz verilecek oyunları açıkladı. İşte Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar:
  4b 8
  Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunları duyuruldu
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine mart ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. İşte önümüzdeki ay Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar:
  3,2b 4
  Xbox Live Gold Şubat 2019 ücretsiz oyunları duyuruldu
  Ocak ayının artık sonlarına yaklaşmamızla birlikte Microsoft, Şubat ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz verilecek oyunları açıkladı. İşte Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar:
  5,6b 6
  Xbox Live Gold Ocak 2019 ücretsiz oyunları duyuruldu
  Xbox Live Gold üyelerini Ocak 2019'da bekleyen oyunlar şimdiden açıklandı. Listede The Game Awards 2018'de "Yılın Oyunu" kategorisinde yarışmış bir yapım yer alıyor.
  8,4b
  Xbox Live Gold Aralık ayı ücretsiz oyunları duyuruldu
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Aralık ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. İşte önümüzdeki ay Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar:
  6,8b
  Xbox Live Gold Kasım ayı ücretsiz oyunları duyuruldu
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine kasım ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bu ay oldukça kaliteli yapımlar bekliyor.
  9b 3
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim