Toyota Haberleri

Etiket
Son dakika toyota haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm toyota gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
4 VİDEO 242 HABER 54 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 2 İÇERİK

Güncel Toyota Haberleri 📰

Son dakika toyota haberleri de dahil olmak üzere toyota ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 4 video, 54 galeri ve 184 adet toyota haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 13 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

toyota İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel toyota haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 2022 Toyota Corolla Cross Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri haberi ile Yeni Toyota Corolla Cross Ekim ayında Türkiye'de satışa sunulacak haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Yeni 2023 Toyota Prius tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Toyota, yeni bZ kompakt elektrikli SUV konseptini tanıttı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Toyota Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son toyota haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Toyota Hakkında

Toyota Motor Corporation, değişen alanlarda üretim yapan ve büyük bir model yelpazesine sahip olan, 2016 verilerine göre dünyanın en büyük otomotiv şirketidir. Yakın zamanda Ford'u geçerek dünyanın en büyük ikinci otomobil firması olan Toyota'nın 2007 yılında dünya üzerinde en çok otomobil üreten firma olan; ancak büyük bir ekonomik kriz içindeki General Motors'u tahtından edeceği düşünülmektedir. 2007 ilk çeyrek dünya satış rakamlarına göre General Motors'u geçmiş ve en çok satılan otomobil markası olmuştur. 2008 yılı itibarıyla dünyanın en büyük otomobil üreticisidir. 77 yıldır bu unvana sahip olan General Motors'tan bu unvanı ele geçirmeyi başarmıştır.

2014 yılı itibarıyla, 10 milyon 230 bin satış rakamıyla, dünyanın en büyük otomobil şirketi olmuştur.

Toyota hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim