Toyota Haberleri

Etiket
Son dakika toyota haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), toyota hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
13 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
14 VİDEO 314 HABER 65 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 5 İÇERİK

Toyota Son Dakika Haberleri

Güncel Toyota Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika toyota haberleri de dahil olmak üzere toyota ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 14 video, 65 galeri ve 235 adet toyota haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 16 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

toyota İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel toyota haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Toyota Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni toyota haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son toyota haberlerini okuduktan sonra, Otomobil İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Toyota Hakkında

Toyota Motor Corporation, değişen alanlarda üretim yapan ve büyük bir model yelpazesine sahip olan, 2016 verilerine göre dünyanın en büyük otomotiv şirketidir. Yakın zamanda Ford'u geçerek dünyanın en büyük ikinci otomobil firması olan Toyota'nın 2007 yılında dünya üzerinde en çok otomobil üreten firma olan; ancak büyük bir ekonomik kriz içindeki General Motors'u tahtından edeceği düşünülmektedir. 2007 ilk çeyrek dünya satış rakamlarına göre General Motors'u geçmiş ve en çok satılan otomobil markası olmuştur. 2008 yılı itibarıyla dünyanın en büyük otomobil üreticisidir. 77 yıldır bu unvana sahip olan General Motors'tan bu unvanı ele geçirmeyi başarmıştır.

2014 yılı itibarıyla, 10 milyon 230 bin satış rakamıyla, dünyanın en büyük otomobil şirketi olmuştur.

Toyota hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Otomobil Fiyatları
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim