Uygulama Mağazası Haberleri

Etiket
Son dakika uygulama mağazası haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm uygulama mağazası gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
8 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
29 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 1 İÇERİK

Güncel Uygulama mağazası Haberleri 📰

Son dakika uygulama mağazası haberleri de dahil olmak üzere uygulama mağazası ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 29 adet uygulama mağazası haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 2 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

uygulama mağazası İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel uygulama mağazası haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Google Play Store web sitesinde garip bir sorun yaşanmaya başladı haberi ile Google Play Store artık arama sonuçlarında uygulama indirme sayılarını gösteriyor haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Windows 8'in uygulama mağazası ortaya çıktı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 09 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan 🆕 Samsung, Tizen Store'u kalıcı olarak kapattı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Uygulama mağazası Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son uygulama mağazası haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim