Epic Games Haberleri

Etiket
Son dakika epic games haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm epic games gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
18 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 437 HABER 56 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 2 İÇERİK

Güncel Epic games Haberleri 📰

Son dakika epic games haberleri de dahil olmak üzere epic games ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 56 galeri ve 378 adet epic games haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 22 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

epic games İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel epic games haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime aç haberi ile Epic Games'in bu haftaki oyunu erişime açıldı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Epic Games'in gizemli ücretsiz oyunu belli oldu iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Bu hafta Epic Games'te 2 farklı hediye var başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Epic games Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son epic games haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Epic Games Hakkında

Epic Games (Epic veya eski adıyla Epic MegaGames olarak da bilinir), Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Daha çok Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Oyun motoru Unreal Engine'nın da yaratıcısıdır.

Epic Games hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

###
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim