Epic Games Haberleri

Etiket
Son dakika epic games haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm epic games gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 455 HABER 56 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 1 İÇERİK

Güncel Epic games Haberleri 📰

Son dakika epic games haberleri de dahil olmak üzere epic games ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 56 galeri ve 396 adet epic games haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 21 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

epic games İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel epic games haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Epic games Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi donanimhaber.com'da, yeni epic games haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son epic games haberlerini okuduktan sonra, Oyun İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Epic Games Hakkında

Epic Games (Epic veya eski adıyla Epic MegaGames olarak da bilinir), Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Daha çok Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Oyun motoru Unreal Engine'nın da yaratıcısıdır.

Epic Games hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Oyun Önerileri
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim