İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Samsung Galaxy kullanıcıları iPhone kullanıcılarından daha mutlu Twitter'daki gönderileri analiz eden bir araştırma firmasının raporuna göre iPhone kullanıcıları telefonlarından Galaxy sahipleri kadar memnun değil. İşte konuyla ilgili detaylar... Dün (15:55) 24 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft Edge'in Android sürümü 1 milyon kez indirildi Geçtiğimiz hafta beta sürecini tamamlayan Microsoft Edge'in Android uygulaması 1 milyon indirme rakamını devirdi. Bu başarı tarayıcının rakiplerine hızla yaklaşabileceğini gösteriyor... 2 gün önce (16:00) 9 Onur Seven Haberin devamı »
Kablosuz hızlı şarj "Samsung EP-PG950 şarj standı" inceleme videosu Kablosuz şarj dendiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Samsung aynı zamanda kablosuz hızlı şarj teknolojisinden de ilk yararlanan üreticilerden biri.Firmanın kablosuz hızlı şarj standını inceliyoruz Dün (17:14) 11 Mesut Çevik Haberin devamı » 1317
iOS 11.2 yayınlandı! Apple, iOS 11.2'nin final sürümünü yayınladı. iOS 11.2 ile eklenen özellikler, destekleyen telefonlar ve iOS 11.2'nin nasıl yükleneceğine dair ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 2.12.2017 11:55:15 68 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Google Haritalar artık iPhone X'un ekranını destekliyor App Store'daki uygulamalar yavaş yavaş iPhone X'un ekran tasarımını destekleyecek şekilde güncellenmeye başladı. Google Haritalar artık iPhone X'da tam ekran çalışabiliyor. 1.12.2017 18:15:00 5 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook Messenger'da artık 4K çözünürlüğe kadar fotoğraf göndermek mümkün Facebook Messenger'dan birine fotoğraf gönderdiğinizde kalitesinin düştüğünü fark etmişsinizdir. Artık 4K çözünürlüğe kadar fotoğraflar herhangi bir kalite kaybı olmadan gönderilebilecek. 22.11.2017 9 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook, web sürümünden "gönderileri silme" özelliğini kaldırıyor mu? Sosyal medya devi Facebook'un masaüstü sürümünden gönderileri silme özelliğini kaldırdığı bildiriliyor. Bazı kullanıcılar gönderileri sadece zaman tünelinden gizleyebildiklerini söylemeye başladı. 21.11.2017 4 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook'dan video yayıncılarına özel uygulama: Facebook Creator Video paylaşımı için daha cazip bir ortam haline gelmeye çalışan Facebook, video yayıncıları için yeni bir uygulama kullanıma sundu. Facebook Creator, birbirinden kullanışlı araçlarla geliyor. 20.11.2017 1 Onur Seven Haberin devamı »
YouTube'un Android uygulamasında "koyu mod" test ediliyor Geçtiğimiz aylarda masaüstü web sitesi için koyu tema seçeneğini kullanıma sunan YouTube bu özelliği mobil uygulamasına da dahil edecek gibi görünyor. Konuyla ilgili detaylar haberimizde... 18.11.2017 17 Onur Seven Haberin devamı »
WhatsApp'tan önemli yenilik: Sesli mesaj kaydetmek kolaylaşıyor Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a sesli mesaj göndermeyi kolaylaştıracak yeni bir özellik geliyor. Artık sesli mesaj kaydetmek için mikrofon tuşuna basılı tutmak gerekmeyecek. 16.11.2017 12 Onur Seven Haberin devamı »