İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Apple, yeni iPhone'larda parmak izi tarayıcısı konumlandırmayabilir Apple 2018 yılından itibaren tanıtacağı tüm iPhone modellerinde, parmak izi tarayıcısı yerine iPhone X'te kullanılan Face ID teknolojisine yer verebilir. Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde. Cuma, 15:57 18 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma hazır Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz hafta bir açıklama yaparak yeni nesil web tarayıcısını iOS ve Android platformlarına taşıdığını duyurmuştu. Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma sunuldu. Cuma, 09:30 16 Onur Seven Haberin devamı »
''Varsayılan arama motoru'' olmanın Google'a faturası 7.2 milyar dolar Google, Android işletim sistemine sahip cihazlarda ve Apple'a ait ürünlerde varsayılan arama motorunun Google olarak belirlenmesi için 7.2 milyar dolar ödeme yaptı. Salı, 20:00 19 Furkan Babur Haberin devamı »
Microsoft Edge sonunda iOS ve Android'e geldi Microsoft sonunda bekleneni yaparak yeni nesil web tarayıcısını iOS ve Android platformuna taşıdı. Şirket yaptığı açıklamayla Microsoft Edge'in mobil sürümlerini resmen duyurdu. 5.10.2017 23:27:10 34 Onur Seven Haberin devamı »
Microsoft Edge yakında iOS ve Android platformuna gelebilir Yazılım devi Microsoft'un yeni nesil web tarayıcısı Edge, iOS ve Android yolunda. Şirketin Windows 10'a özel tarayıcısı yıl sonuna kadar çok platformlu hale gelebilir. 5.10.2017 00:31:18 22 Onur Seven Haberin devamı »
YouTube'un iOS uygulamasına iMessage desteği geldi iPhone ve iPad sahipleri YouTube videolarını iMessage üzerinden kolayca paylaşabilme şansına sahip oldu. Videoların uygulamadan ayrılmadan izlenmesi de mümkün hale gelmiş durumda. 4.10.2017 16:30:00 1 Onur Seven Haberin devamı »
Apple hücresel veri ile indirme limitini arttırdı App Store'dan hücresel veri aracılığıyla uygulama indirme limiti arttırıldı. Apple, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla sınırı 100 MB'tan 150 MB'a yükselttiğini duyurdu. 20.9.2017 23 Onur Seven Haberin devamı »
Sanatsal Pinball oyunu “INKS” App Store’da ücretsiz Apple her hafta bir oyunu ücretsiz vermeye devam ediyor. Lumino City’nin yapımcısı State of Play tarafından geliştirilen INKS adındaki oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2 gün önce (15:40) 1 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
iPhone 8 Türkçe Canlı Yayın | Lansmanı simultane tercüme ile Türkçe izle Bir Donanım Haber klasiği, iPhone lansmanını simultane tercüman eşliğinde Türkçe olarak yayınlıyoruz. Amerika'da olup biteni bizden takip edin. 19:00'da başlayan yayında önce beklentileri konuşuyor so Salı, 08:59 519 Mesut Çevik Haberin devamı »
LINE uygulamasına YouTube odaklı yeni güncelleme geldi Popüler mesajlaşma uygulaması LINE, kullanıcıların YouTube videolarını daha kolay paylaşmalarını sağlayacak şekilde güncellendi. Yeniliklerle ilgili tüm detaylar haberimizde... Pazartesi, 22:29 4 Onur Seven Haberin devamı »