İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Instagram direkt mesajda GIF desteği sunmaya başladı Sosyal medya devi Instagram bir blog yazısı yayınlayarak direkt mesajlara GIF desteği getirdiğini duyurdu. Instagram kullanıcıları artık özel yazılmalarında birbirlerine GIF gönderebilecekler. Dün (17:30) 1 Onur Seven Haberin devamı »
iOS 12.1 Beta, yatay modda Face ID desteğinin geleceğini gösteriyor Dün yayınlanan iOS 12.1 Beta sürümü, cihaz yatay moddayken Face ID yüz tanıma sisteminin çalışacağı ile ilgili ipuçları verdi. Ancak bu seçenek sadece iPad'ler için olabilir. Çarşamba, 17:00 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Perde arkası l 2018 Apple iPhone etkinliği vLog Bir Apple iPhone etkinliği daha geldi geçti. Donanım Haber olarak katılma şansı bulduğumuz etkinliğin perde arkasını, çalışma şartlarımızı bu vLog'da sizlerle paylaşıyoruz. Pazar, 12:00 19 Mesut Çevik Haberin devamı » 3735
Twitter'ın iOS versiyonuna ses yayını yapma özelliği geliyor Mikroblog sitesi Twitter yaptığı son duyuruyla artık uygulama üzerinden ses yayını yapılabileceğini açıkladı. Şimdilik iOS platformuna gelecek özelliğin detayları haberimizde. 8.9.2018 20:00:00 4 Uğur Seven Haberin devamı »
Apple, kolluk kuvvetleri ile bilgi paylaşımı için portal kuruyor Teknoloji devi Apple, yaptığı açıklamada 2018 yılı sonuna kadar, kolluk kuvvetleriyle bilgi paylaşımını kolaylaştıracak küresel bir portal kuracağını duyurdu. Gelişmeler haberimizde... 7.9.2018 19:30:00 7 Uğur Seven Haberin devamı »
Huawei resmi olarak açıkladı: Kendi işletim sistemimizi geliştirme planımız yok Oldukça uzun bir süredir konuşulan, Huawei kendi işletim sistemini geliştiriyor iddiası resmi ağızdan yalanlandı. Şirketten yapılan açıklama şu an böyle bir planlarının olmadığı yönünde. 7.9.2018 16:00:00 12 Uğur Seven Haberin devamı »
Google Haritalar uygulamasının iOS versiyonu güncelleme aldı Arama devi Google'ın Haritalar uygulaması, iOS cihazlar için yeni bir güncelleme aldı. Popüler harita servisine gelen tüm yenilikleri ve detayları haberimizde bulabilirsiniz... 5.9.2018 18:40:00 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Google Duo sonunda iPad desteği kazandı Google'ın FaceTime'a rakip olarak gösterilen Google Duo uygulaması artık iPad'lerde çok daha iyi bir kullanıcı deneyim sunacak. Yeni güncelleme ile Google Duo’ya iPad desteği geldi. 28.8.2018 8 Onur Seven Haberin devamı »
Facebook'un Onavo isimli VPN Uygulaması App Store'dan kaldırıldı Facebook'un Onavo isimli VPN uygulaması veri toplama politikalarını ihlal ettiği gerekçesiyle App Store'dan kaldırıldı. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulam artık iOS cihazlara indirilemiyor. 25.8.2018 7 Onur Seven Haberin devamı »
iOS 12 ile iPhone’lara gelecek olan en kullanışlı 10 özellik Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 12 gelecek ay kullanıcılarla buluşacak. Öyleyse Business Insider'ın belirlemiş olduğu en kullanışlı iOS 12 güncellemelerinden bazılarına hep birlikte göz atalım! 25.8.2018 85 Zeynep Yolcu Haberin devamı »