İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
iOS 11.3.1 yayınlandı! iOS 11.3.1 güncellemesi yayınlandı. iOS 11.3.1 ile birlikte orijinal olmayan ekranların takılması sonucu iPhone 8'lerde meydana gelen tepkisizlik sorunu gideriliyor. İşte detaylar: 2 gün önce (21:00) 27 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »
Apple CEO'su Tim Cook açıkladı: iOS ve MacOS birleşmeyecek Teknoloji devi Apple'ın CEO'su uzun süredir gündemde olan bir konuya noktayı koydu. Tim Cook yaptığı açıklamada, iOS ve MacOS platformlarını kesinlikle birleştirmeyeceklerini açıkladı. Cuma, 22:00 20 Uğur Seven Haberin devamı »
Gmail'in iOS uygulaması artık iki aşamalı güvenlik doğrulama sistemini destekliyor Dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden biri olan Gmail, uzun bir süredir iki aşamalı güvenlik doğrulama sistemini sunuyordu. Artık iOS versiyonu da bu güvenlik önlemini destekleyecek. Perşembe, 16:50 1 Uğur Seven Haberin devamı »
DH uygulamasında çok az kişinin haberdar olduğu 5 özellik DH uygulamasının belki de bu zamana kadar fark etmediğiniz ancak çok işe yarayan bazı özelliklerinden sizleri haberdar etmek istedik. İşte bizim de favorilerimiz arasında olan 5 özellik: 13.4.2018 20:15:00 29 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
DH uygulamasının güncel sürümleri yayınlandı, hemen indirin! DonanımHaber’in Android ve iOS uygulaması DH, sizlerden gelen istekler ve hata bildirimleri doğrultusunda güncellendi ve uygulama mağazalarındaki yerini aldı. 4.4.2018 18:43:54 21 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
MyFitnessPal 150 milyon kullanıcısının verilerinin çalındığını açıkladı Dünyanın en büyük spor markalarından Under Armour, sağlıklı beslenme ve fitness uygulaması MyFitnessPal'ın 150 milyon kullanıcısının verilerinin çalındığını açıkladı. 30.3.2018 4 Uğur Seven Haberin devamı »
BTK Başkanı'ndan "Kim beni nasıl kaydetmiş?" uygulaması GetContact uyarısı BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, son günlerin trend uygulaması olan GetContact hakkında uyarılarıda bulundu. Bu tür uygulamalar kullanmaması gerektiğini belirten Sayan'ın tüm açıklamaları haberimizde. 28.3.2018 15 Uğur Seven Haberin devamı »
Microsoft Edge artık iPad ve Android tabletleri de destekliyor Microsoft'un web tarayıcısı kısa bir beta test döneminin ardından, iOS ve Android tabletleri resmen desteklemeye başladı. Tarayıcının güncel sürümleri artık tabletlere uyumlu şekilde çalışıyor. 25 dk. önce 14 Onur Seven Haberin devamı »
DH mobil uygulaması, "en beğenilen yeni uygulamalar" listesine girdi DonanımHaber’in mobil uygulamaları Google Play Store’da ve AppStore’da yayınlandıktan sonra güncellemeler ile iyileştirilmeye devam ediyor. İşte günce gelişmeler: 7 saat önce 52 Ahmet Gözütok Haberin devamı »
Youtube, masaüstü versiyonu için "resim içinde resim" özelliğini test ediyor Youtube, uzun süredir mobil uygulamalarında kullanıcılarına sunduğu resim içinde resim özelliğini, masaüstü versiyonunda test ediyor. Bu özelliğin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Pazartesi, 23:20 14 Uğur Seven Haberin devamı »