İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Efsane dövüş oyunu Tekken mobil platforma geldi Konsol dünyasının en etkileyici dövüş oyunlarından biri olarak gösterilen Tekken artık mobil cihazlarda da oynanabilecek. Bandai Namco oyunun Android ve iOS versiyonlarını hazırladı. 4 saat önce 6 Onur Seven Haberin devamı »
iPhone 7s mevcut iPhone 7'den daha büyük ve kalın olacak Tüm gözler Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 8'e çevrilirken iPhone 7s'le ilgili sızıntılar da gelmeye başlamış durumda. Yeni görüntü cihazın boyutlarını önceki nesille kıyaslamamızı sağlıyor. Çarşamba, 20:30 26 Onur Seven Haberin devamı »
Konsol seviyesinde görsellere sahip Riptide GP2 artık ücretsiz Mobil oyun olarak piyasaya çıkan daha sonra yeni nesil konsollar ve PC platformu için yayınlanan başarılı oyun Riptide GP2, Android ve iOS platfomlarında artık ücretsiz olarak indirilebiliyor. Çarşamba, 12:49 19 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Google'dan Apple'a 3 milyar dolarlık varsayılan arama motoru ödemesi Arama devi Google, Apple'ın iOS cihazlarında varsayılan arama motoru olmayı sürdürmek için bu yıl 3 milyar dolar ödeme yapacak. Şirket daha önce bunun için 1 milyar dolar ödeme yapmıştı. Salı, 20:50 9 Onur Seven Haberin devamı »
iPhone 8 bu kez Foxconn fabrikasının üretim hattında görüntülendi Apple'ın büyük heyecanla beklenen 10. yıla özel iPhone 8 modeli seri üretime girmiş durumda. Foxconn'a ait fabrikalardan birinde çekilen yeni videolar cihazı üretimdeyken gösteriyor. Salı, 10:20 28 Onur Seven Haberin devamı »
Gmail'in kimlik avı koruması iOS'a geldi Google geçtiğimiz Mayıs ayında Gmail'in Android sürümüne dahil ettiği kimlik avı korumasını iOS versiyonuna da ekledi. Kullanıcıların artık kötü niyetli bağlantılardan zarar görme riski azalacak. Cumartesi, 13:00 3 Onur Seven Haberin devamı »
App Store'da haftanın ücretsiz uygulaması: Colorcube App Store'da haftanın ücretsiz oyunu olarak Colorcube adındaki bulmaca oyunu seçildi. Colorcube oynaması basit ancak çözmesi zor bir oyun. Colorcube indirimden önce 3,49 TL'ye satılıyordu. 11.8.2017 14:35:00 4 Yusuf Akbaş Haberin devamı »
Çinli iPhone 8 elimizde: Çakma telefonda son nokta! Merakla beklenen iPhone 8'in kendisinden öncesinde sahteleri boy göstermeye başladı. Bu videomuzda Çin'in Şenzen bölgesinde sesleniyorum ve her detayı iPhone gibi tasarlanan cihaza bakıyoruz. 10.8.2017 21:44:04 34 Erdi Özüağ Haberin devamı » 13272
Windows telefonlara bir darbe de Electronic Arts'tan geldi Microsoft'un mobil platformunu terkeden firmalar arasına Electronic Arts da katıldı. Ünlü oyun stüdyosu FIFA Mobile'ın 7 Kasım'dan sonra artık Windows telefonlarda çalışmayacağını açıkladı. 10.8.2017 18:10:00 15 Onur Seven Haberin devamı »
iPhone 8 ekrana bakıldığında bildirimleri sessize alabilir Geliştirici Guilherme Rambo tarafından mercek altına alınan HomePod yazılımında, iPhone 8'in kullanıcı ekrana baktığında bildirim seslerini otomatik olarak kısacağını gösteren kodlar ortaya çıktı. 10.8.2017 09:40:00 28 Onur Seven Haberin devamı »