İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
Microsoft, mobil cihazlara gelecek olan büyük Office güncellemesini duyurdu Yazılım devi Microsoft'un bu ay içinde sunacağı büyük Office güncellemesinde hangi yeniliklerin olacağını açıklandı. Yeni özelliklerin hepsini haberimizde bulabilirsiniz. 2 gün önce (19:00) 2 Uğur Seven Haberin devamı »
Firefox Focus'ta artık tarayıcı sekmelerinizi Face ID ile kilitleyebileceksiniz Firefox Focus kullanıcıları artık tarayıcıyı arka plana gönderdiklerinde otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabilecekler. Uygulamanın kilidi ise ancak Touch ID veya Face ID kullanılarak açılabilecek. Cuma, 00:01 4 Onur Seven Haberin devamı »
Inbox by Gmail uygulaması artık iPhone X'un çentiği ile uyumlu iOS cihazlar için üretilen Inbox by Gmail uygulaması, sekiz ay sonra iPhone X'un çentikli ekranı ile uyumlu hale getirildi. Artık uygulamanın üst ve altında kalın şeritler görmeyeceksiniz. 6.7.2018 16:30:00 7 Uğur Seven Haberin devamı »
Flört uygulaması Tinder'a döngüsel video özelliği geldi Dünyanın en çok kullanılan flört ve arkadaşlık uygulaması Tinder'a döngüsel video özelliğinin geldiği duyuruldu. Yeni özellik geçtiğimiz Perşembe gününden itibaren kullanılabiliyor. 6.7.2018 15:30:00 1 Uğur Seven Haberin devamı »
Tüm zamanların en iyi iOS uygulamaları açıklandı Kuruluşunun 10. yılını kutlayacak olan App Store'un gelmiş geçmiş en iyi uygulamaları açıklandı. İşte uygulama araştırma şirketi App Annie'nin yayınladığı en iyi iOS uygulamaları listesi. 3.7.2018 17:30:00 11 Uğur Seven Haberin devamı »
Telegram uygulaması büyük bir güncelleme aldı Popülaritesini her geçen gün daha da artıran anında mesajlaşma uygulaması Telegram'ın iOS ve Android platformlarına büyük bir güncelleme geldiği açıklandı. İşte Telegram'a gelen tüm yeni özellikler. 30.6.2018 6 Uğur Seven Haberin devamı »
Fortnite, App Store'da 90 günde 100 milyon dolar kazandı Günümüzün en popüler çevrimiçi oyunlarınan Fortnite, iOS lansmanından sadece 90 gün sonra yapımcısı Epic Games'e 100 milyon dolar kazandırdı. Oyunun Android versiyonu ise yolda. 21.6.2018 7 Uğur Seven Haberin devamı »
Apple, geliştiricilerin kullanıcı verilerine erişimini kısıtladı Apple; geliştiricilerin, kullanıcıların cihazlarındaki rehbere erişimine önemli kısıtlamalar getirdi. Ayrıca bilgilerin veri tabanına dönüştürülmesi de engellendi. Çarşamba, 13:19 3 Furkan Babur Haberin devamı »
Facebook, yeni Anılar özelliği ile tüm hatıralarınızı tek bir yere taşıyor Sosyal paylaşım platformu Facebook, tarihte bugün olarak adlandırdığı sayfasını geliştirerek "Anılar" olarak hizmete sundu ve tüm hatıraları aynı sayfada topladı. Detaylar haberimizde. Salı, 20:30 0 Uğur Seven Haberin devamı »
iOS 12 performans testinde: iOS 11 vs iOS 12 Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 12'yi iPhone 8 Plus'a kurduk ve test ettik. Bakalım iOS 12, Geekbench testinde nasıl bir performans sergilemiş? İşte iOS 12 vs iOS 11 Geekbench sonuçları: 7.6.2018 18:00:00 26 Anıl Burak Karadede Haberin devamı »