Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu

  tavsiye

  Etiket
  SON GÜNCELLEME
  1 AY

  GİRİLEN İÇERİKLER
  63 HABER

  ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
  YILDA 63 İÇERİK
  Mobil Oyun Önerisi 13: Blind Drive
  Mobil oyun önerdiğimiz serimizin on üçüncüsü ile karşınızdayız. Bu hafta gerçekten farklı bir oyun dizaynına sahip bir araba sürme oyunu önereceğiz.
  4,5b 1
  Haftalık Dizi Önerisi 19: Invincible
  Haftalık dizi önerilerimizin on dokuzuncusu ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere Amazon'un The Boys tarzında farklı bir süper kahramanlık dizisi olan Invincible'ı önereceğiz.
  2,5b 6
  Haftalık Film Önerisi 19: High Life
  Haftalık film önerilerimizin on dokuzuncusu ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere, bilim kurgu türünde olan ancak daha çok insan psikolojisine odaklanan bir filmi önereceğiz.
  11,5b 3
  Haftalık Dizi Önerisi 18: Manhunt: Unabomber
  Haftalık dizi önerilerimizin on sekizincisi ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere gerçek bir seri katilin yakalanma sürecini konu alan belgesel dizi karışımı bir yapım önereceğiz.
  1,9b 11
  Haftalık Film Önerisi 18: Logan Lucky
  Haftalık film önerilerimizin on sekizincisi ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere, klişelerden biraz uzak olan bir soygun filmi önereceğiz.
  2,2b 4
  Haftalık Dizi Önerisi 17: High Score
  Haftalık dizi önerilerimizin on yedincisi ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere oyun dünyasına ilgisi olan insanların izleyebileceği bir belgesel önereceğiz.
  1,6b 8
  Haftalık Film Önerisi 17: The Two Popes
  Haftalık film önerilerimizin on yedincisi ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere, gerçek bir olaydan uyarlanan, Oscar’a da adaylığı olan bir film önereceğiz.
  1,5b 2
  Haftalık Film Önerisi 16: Serenity
  Haftalık film önerilerimizin on altıncısı ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere, dün önerdiğimiz dizinin devamını ve finalini anlatan bir film önereceğiz.
  8,6b 12
  Haftalık Dizi Önerisi 16: Firefly
  Haftalık dizi önerilerimizin on altıncısı ile karşınızdayız. Bu hafta sizlere çok başarılı olan ancak ne yazık ki çoğu kişinin bilmediği bir bilim kurgu dizisi önereceğiz.
  4,3b 11
  Haftalık Oyun Önerisi 15: Solasta: Crown of the Magister
  Haftalık oyun önerilerimizin on beşincisi ile devam ediyoruz. Bu hafta sizlere sıra tabanlı bir rol yapma oyunu önereceğiz.
  1,4b 1
  Haftalık Dizi Önerisi 15: Patriot
  Haftalık dizi önerilerimizin on beşincisi ile karşınızdayız. Bu hafta gizli ajan temalı Patriot isim bir diziyi önereceğiz.
  3b 2
  Haftalık Film Önerisi 15: The Trial of the Chicago 7
  Haftalık film önerilerimizin on beşincisi ile karşınızdayız. Bu hafta gerçek bir olayın anlatıldığı yönetmenlik ve oyunculuk anlamında kaliteli olan bir filmi önereceğiz.
  2b 1
  Haftalık Oyun Önerisi 14: Shattered: Tale of the Forgotten King
  Haftalık oyun önerilerimizin on dördüncüsü ile devam ediyoruz. Bu hafta sizlere souls-like türünde alternatif arayanlar için bir oyun önereceğiz.
  1,4b
  Haftalık Dizi Önerisi 14: The Terror
  Haftalık dizi önerilerimizin on dördüncüsü ile karşınızdayız. Bu hafta gerçek bir olayı kurguyla birleşmiş hali olan The Terror isimli diziyi önereceğiz.
  3,9b 9
  Haftalık Film Önerisi 14: News of the World
  Haftalık film önerilerimizin on dördüncüsü ile karşınızdayız. Bu hafta Tom Hanks'in başrolünde olduğu bir yolculuk filmi önereceğiz.
  3b 6
  Haftalık Dizi Önerisi 13: A Young Doctor's Notebook
  Haftalık dizi önerilerimizin on üçüncüsü ile karşınızdayız. Bu hafta Mikhail Bulgakov'un eserlerinden uyarlanan A Young Doctor's Notebook isimli kara komedi dizisini önereceğiz.
  2,5b 3
  Haftalık Film Önerisi 13: Palm Springs
  Haftalık film önerilerimizin on üçüncüsü ile karşınızdayız. Bu hafta romantik komedi türünde farklı bir film önereceğiz.
  2,6b 1
  Haftalık Mobil Oyun Önerisi 11: hocus 2
  Haftalık mobil oyun önerilerimizin on birincisinde iOS ve Android cihazlar için yayınlanan yerli yapım bir bulmaca oyunu önereceğiz.
  1,9b
  Haftalık Oyun Önerisi 12: Unto The End
  Haftalık oyun önerilerimizin on ikincisi ile devam ediyoruz. Bu hafta sizlere minimalist tasarımlara sahip, atmosferi başarılı ancak oynanışıyla dikkat çeken bir oyun önereceğiz.
  2b 1
  Haftalık Film Önerisi 12: The Endless
  Haftalık film önerilerimizin on ikincisi ile karşınızdayız. Bu hafta bilim kurgu anlamında gayet güzel bir iş çıkartan düşük bütçeli bir film önereceğiz.
  12,6b
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim