Renault Haberleri

Etiket
Son dakika renault haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), renault hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
11 VİDEO 196 HABER 44 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 2 İÇERİK

Renault Son Dakika Haberleri

Güncel Renault Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika renault haberleri de dahil olmak üzere renault ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 11 video, 44 galeri ve 141 adet renault haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 10 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

renault İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel renault haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Renault Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni renault haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son renault haberlerini okuduktan sonra, Otomobil İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Renault Hakkında

Renault S.A., Fransız araç üreticisi. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı türde araç üretmektedir. Türkiye'de Bursa'da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırımı vardır. Ayrıca Nissan otomobil markasının motorlarını üretmektedir. Ayrıca yan kuruluşları arasında Rumen araba markası Dacia da bulunur. 2016'nın sonu itibarıyla Renault Nissan ortaklığına Mitsubishi de dahil olmuştur.

Renault hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Otomobil Fiyatları
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim