İLANDIR

Galaxy Note 7 sahiplerine müjde: Gelecek yılın amiral gemilerinde yarı yarıya indirim var Tarihindeki en büyük sorun ile karşı karşıya kalan Samsung, tüketicinin kalbini yeniden kazanmak için farklı çözümler geliştiriyor. Yeni değişim programına artık gelecek yılın amiral gemileri de girdi Dün (16:10) 36 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung Galaxy S8 modelinde gecikme sinyali Samsung’un tarihine en büyük facia olarak geçecek Galaxy Note 7 modeli, gelecek açısından da önem taşıyor. Firmanın yol haritası epey değişikliğe uğrayacak gibi görünüyor. Dün (14:00) 27 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung'da yeniden yapılanma: 200 yönetici işinden olabilir Galaxy Note 7 fiyaskosunun finansal bilançosu ağır oldu. Tüketicilerde güven zedelenmesine yol açan krizin boyutunu ölçebilmek kolay olmasa da üst düzey yöneticiler için tablo ürkütücü olabilir. 2 gün önce (12:01) 22 Erdi ÖZÜAĞ "Fx57" Haberin devamı »
Barack Obama’dan Galaxy Note 7′ye gönderme Miami'deki bir üniversitede katıldığı etkinlikte konuşan ABD Başkanı Barack Obama, verdiği örnekle üstü kapalı şekilde patlamalarla gündeme gelen Galaxy Note 7'ye göndermede bulundu. Cumartesi, 20:00 17 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Samsung kullanıcılarını kızdıracak patlamış Galaxy Note 7 görünümlü iPhone 7 kılıfı Global çaplı büyük bir krize dönüşen Galaxy Note 7, Apple fanatikleri tarafından alay konusu olmaya devam ediyor. Satışa çıkarılan patlamış Note 7 görünümlü iPhone 7 kılıfı ise buna son örneklerden. Cumartesi, 17:00 43 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
2si1 "Sıpidır" Teknoloji ve Oyun Programı 2si1'in bu bölümünde nerede o eski örümcek adamlar diyor, Logan ile üzülüyor, terleyen robot ile gülüyor, Hürkuş ile uçuyoruz. Hafta biterken Teknoloji ve Oyun dünyasını ekranlarınıza taşıyoruz. Cuma, 22:03 59 Mesut Çevik "Speed-Step" Haberin devamı » 11836
Spotify, Samsung Smart TV’lerde ücretsiz müzik keyfi sunuyor Samsung Smart TV’lere özel uygulamasını yayınlayan Spotify, ücretli (premium) abonelerin yanı sıra ücretsiz kullanıcıların da televizyonlarından sınırsız müzik keyfi yaşamalarını sağlıyor. Cuma, 17:00 7 Cihan Pehlivan Haberin devamı »
Samsung Galaxy C9 Pro: Samsung’un ilk 6GB RAM’li telefonu ile tanışın Samsung’un beğenilen Galaxy C serisine dahil olacak Galaxy C9 Pro, büyük boyutlarının yanı sıra firmanın ilk 6GB RAM taşıyan akıllı telefonu ünvanını da elde ediyor. Cuma, 16:10 29 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung ve Qualcomm arasında soğuk rüzgarlar esiyor Amiral gemi tarafında Qualcomm ile başarılı bir ortaklık kuran Samsung, en önemli ortağını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Firma 10nm sürecindeki üretimi yetiştiremiyor. Cuma, 09:37 15 Ekrem71 Haberin devamı »
Samsung, sektörün ilk 8GB LPDDR4 RAM belleğini sunar Geçen yıl sektörün ilk 6GB LPDDR4 RAM belleğini kullanıma sunan Samsung, bu yıl da geleneği bozmadı ve sektörün ilk 8GB LPDDR4 RAM bellek geliştirdiğini duyurdu. Perşembe, 22:30 45 Ekrem71 Haberin devamı »